+420 608 963 848 lukas.kanyza@friente.cz

Ve Friente jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout širokou škálu služeb v oblasti klimatizace, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Naším cílem je zajistit optimální teplotní podmínky a čistý vzduch pro vaše domovy a pracovní prostory. Zde je přehled našich hlavních služeb:

Klimatizace

Komfort a kvalita vzduchu

Naše klimatizační systémy vám umožní užívat si optimální teplotní pohodlí v každém ročním období. Navíc zlepšují kvalitu vzduchu a snižují vlhkost, což má pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodlí.

Tepelná čerpadla

Ekonomické a ekologické vytápění a chlazení

Naše tepelná čerpadla jsou energeticky úsporným způsobem, jak získat teplo nebo chlad. Investujte do ekonomického a ekologického řešení pro vytápění a chlazení vašeho domu nebo firmy.

Vzduchotechnika

Čistý a čerstvý vzduch

S našimi systémy vzduchotechniky zajistíte čistý a čerstvý vzduch ve vašem prostředí. Odstraňujeme alergeny, prach a nepříjemné pachy, což vytváří ideální podmínky pro váš život a práci.

Revize úniku chladiv

Bezpečnost a spolehlivost

Nabízíme revize úniku chladiv, které zajišťují bezpečnost a efektivitu vašich klimatizačních systémů. Důkladné kontroly a opravy jsou klíčem k dlouhému provozu bez komplikací.

Záruční a pozáruční servis

Spolehlivý partner pro Vaše zařízení

S naším záručním a pozáručním servisem můžete mít jistotu, že vaše klimatizační a vytápěcí systémy budou vždy v optimálním stavu. Spolehněte se na naše odborníky.

Kontaktujte Nás

Nyní víte více o našich službách. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás a rádi vám pomůžeme najít ta nejlepší řešení pro vaše potřeby.